© European Union 2017 - European Parliament Darmowe Wi-Fi, zniesienie opłat roamingowych, bezpieczeństwo granic Unii... to tylko niektóre z priorytetów rozpoczynającej się właśnie prezydencji maltańskiej. Rok 2017 w Europie - nowe wyzwania, liczne zmiany © European Union 2016 - European Parliament Bożonarodzeniowe życzenia od Posłanki Danuty Jazłowieckiej.
 • Posłowie wybrali Antonio Tajaniego na stanowisko przewodniczącego PE

  17 stycznia Antonio Tajani (EPL, Włochy) został wybrany na stanowisko przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Zastąpi Martina Schulza, który pełnił tę funkcję od 2012.

 • Priorytety prezydencji maltańskiej

  Darmowe Wi-Fi, zniesienie opłat roamingowych, bezpieczeństwo granic Unii... to tylko niektóre z priorytetów rozpoczynającej się właśnie prezydencji maltańskiej.

 • Rok 2017 w Europie - nowe wyzwania, nowe zmiany

  Nie do ukrycia jest fakt, że sytuacja polityczna w Europie zmieniała się w ostatnim czasie bardzo dynamicznie. Wpływ na to miały ważne wydarzenia dotyczące wszystkich obywateli Unii, takie jak napływ fali uchodźców i ich relokacja, decyzja Wielkiej Brytanii o wyjściu z UE, wzrost sił nacjonalistycznych, czy ataki terrorystyczne.

 • Priorytety Parlamentu Europejskiego w 2017 roku

  Po świątecznej przerwie Parlament Europejski kontynuuje prace nad wieloma ważnymi sprawami: polityka azylowa, walka z terroryzmem, walka z oszustwami podatkowymi, ochrona praw konsumentów oraz wydawców i twórców internetowych, redukcja emisji gazów, czysta energia dla konsumentów.

 • Bożonarodzeniowe życzenia od Posłanki Danuty Jazłowieckiej

  Przed nami kolejne nastrojowe, bardzo refleksyjne, najpiękniejsze i najbardziej rodzinne w polskiej tradycji Święta Bożego Narodzenia. Czas spotkań i rozmów rodzinnych, kiedy zwykle podsumowujemy miniony rok, jest także czasem postanowień na przyszłość. Życzę Państwu radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego nadchodzącego Nowego Roku 2017!

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2017 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności