© Stephen Luke "Bo gdy się uśmiecham... świat wydaje się bardziej kolorowy". Konferencja poświęcona przeglądowi Strategii Europa 2020 © European Parliament/Pietro Naj-Oleari Wystawa powstała w ramach obchodów 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej
 • Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Życzę Państwu satysfakcji z wykonywanej pracy i nieustających sukcesów Waszych podopiecznych, które najlepiej zaświadczą o Państwa zaangażowaniu oraz staną się jednocześnie nagrodą i motywacją do dalszych działań.

 • Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 38 z Opola przesłało uśmiech do Brukseli :)

  Buźkę przesłano mi w nawiązaniu do radosnego święta jakim jest "Dzień Uśmiechu", który jest obchodzony w pierwszy piątek października od 1999 roku. 

 • Konferencja poświęcona przeglądowi Strategii "Europa 2020" w zakresie walki z biedą

  Posłanka Danuta Jazłowiecka wzięła udział w konferencji w ramach trwającego obecnie przeglądu Strategii "Europa 2020", która odbyła się dnia 9 października br. w Brukseli. Konferencja miała na celu przegląd założeń Strategii w zakresie walki z biedą i wykluczeniem społecznym.

 • Miliony dla Aglomeracji Opolskiej

  13 października br. Aglomeracja Opolska we współpracy z Danuta Jazłowiecką organizują konferencję pn. „Polityka miejska w perspektywie do 2020 r.”. Gośćmi specjalnymi będą Wiceminister Adam Zdziebło z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju oraz Jan Olbrycht, Poseł do Parlamentu Europejskiego i specjalista od polityki regionalnej. 

 • Opolszczyzna na wystawie w Brukseli

  W dniu 7 października przed budynkiem Parlamentu Europejskiego odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy przedstawiającej najciekawszej obiekty architektoniczne z Małopolski  Śląska oraz Opolszczyzny powstałe w ostatnim czasie dzięki funduszon unijnym.

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2014 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności