Trzymam kciuki za wszystkich Maturzystów! Warsztaty dla finalistów konkursu Pokaż Język: Odkryj Szkespira ppe.jpeg Posłanka Danuta Jazłowiecka, niezmiennie jak co roku, rekomenduje trzy opolskie fundacje opiekujące się chorymi dziećmi. Z plakatu wydarzenia ⓒ II Ogólnopolskie Forum Gospodarcze
 • Najlepsze życzenia dla Maturzystów!

  Nadchodzące dni to dla Was czas dużego wysiłku, podejmowania ważnych decyzji i pierwszego wielkiego sprawdzianu wiedzy, ale też odporności na stres. Nie bez powodu matura nazywana jest egzaminem dojrzałości.

 • Młodzi aktorzy szlifowali warsztat pod okiem profesjonalistki

  25 kwietnia br. w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora odbyły się warsztaty teatralne dla finalistów konkursu „Pokaż Język: Odkryj Szekspira”. 

 • Najnowszy numer newslettera Delegacji PO-PSL w Parlamencie Europejskim

  Ukazało się najnowsze wydanie Newslettera Delegacji PO-PSL. W nim m.in. możliwych zmianach w zasadach delegowania pracowników za granicę w celu świadczenia usług, wizycie Przewodniczącego Grzegorza Schetyny w Brukseli.

 • Ostatni tydzień na pomoc potrzebującym 1 procentem

  Przed nami jeszcze tylko tydzień na rozliczenie się z fiskusem. Do 30 kwietnia Urzędy Skarbowe czekają na deklaracje podatkowe, w których oprócz złożenia niezbędnych danych możemy również przekazać jeden procent podatku dochodowego na organizacje pożytku publicznego. Niczego nie tracąc możemy nieść pomoc tym, którzy jej bardzo potrzebują. 

 • II Ogólnopolskie Forum Gospodarcze

  Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą, planujesz założyć własną działalność, lub po prostu interesujesz się tematem gospodarki i chciałbyś poznać innowacyjne rozwiązania to 27 kwietnia koniecznie odwiedź Studenckie Centrum Kultury w Opolu

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2016 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności