życzenia_2014_slider.jpeg Poszukiwany, poszukiwana - zapraszamy do współpracy z biurem Posłanki Danuty Jazłowieckiej. "Ida" to historia młodej kobiety, która szuka swojej tożsamości, to pełna emocji, intymna opowieść, umiejscowiona w bolesnej przeszłości Europy. Danuta Jazłowiecka wraz z kapitanami Żeglugi Śródlądowej podczas rejsu po Odrze w Opolu - 2014 rok. © European Union 2014 - European Parliament
 • Życzenia na Boże Narodzenie 2014

  Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru i Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam radość i spokój. Życzę, aby ich każda chwila promieniowała swoim własnym pięknem, a Nowy Rok obdarował zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.

 • Poszukiwany, poszukiwana! Odbądź wolontariat w biurze Europosłanki i zdobądź doświadczenie!

  Wszystkich studentów opolskich uczelni, bez względu na kierunek studiów, zapraszamy do współpracy z biurem Posłanki Danuty Jazłowieckiej. Dołączcie do grona jej opolskiego zespołu i zdobywajcie cenne doświadczenie zawodowe.

 • Nagroda filmowa LUX 2014 dla "Idy" Pawlikowskiego

  Przewodniczący Martin Schulz ogłosił w środę zwycięzcę nagrody filmowej Parlamentu Europejskiego 2014 Lux Prize. "Ida" to historia młodej kobiety, która szuka swojej tożsamości, to pełna emocji, intymna opowieść, umiejscowiona w bolesnej przeszłości Europy.

 • Należy nadać priorytet żegludze śródlądowej - wywiad z Danutą Jazłowiecką

  Żeglowność Odry jest ważnym problemem. Ale brakuje konkretnych działań. Nadszedł czas, by nadać mu odpowiedni priorytet i zamiast rywalizacji o wpływy warto się zastanowić, czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby powołanie instytucji koordynującej działania – mówi w rozmowie z Pawłem Rydzyńskim z portalu RynekInfrastruktury.pl eurodeputowana Danuta Jazłowiecka.

 • Ostatnia w 2014 roku sesja plenarna Parlamentu Europejskiego

  Grudniowa sesja plenarna przebiega pod hasłem programu prac Komisji i budżetu na 2015, pomocy dla Fiat Auto Poland, Nagrody Filmowej LUX oraz umowy stowarzyszeniowej z Gruzją.

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2014 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności