© Vaughan Leiberum Letnie warsztaty językowe 2016 Uroczysta prezentacja Agendy Nowych Umiejętności dla Europy 19 - 20 czerwca 2016 © European Union 2016 - European Parliament Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do lektury kolejnych wydań "Panoramy Jazłowieckiej".
 • Parlament chce szybkiego Brexitu

  Wielka Brytania musi uszanować wolę większości swych obywateli w pełni i jak najszybciej poprzez oficjalne wystąpienie z Unii Europejskiej. To warunek wstępny, zanim będzie mogło dojść do jakichkolwiek ustaleń w sprawie przyszłych stosunków między Unią a Wielką Brytanią. Takie stanowisko zajął Parlament Europejski w rezolucji przyjętej po nadzwyczajnej debacie plenarnej we wtorek. Posłowie podkreślają także pilną potrzebę reform, które zapewnią, że Unia spełni oczekiwania swoich obywateli.

 • Wakacyjne warsztaty językowe z Europosłanką

  Danuta Jazłowiecka już po raz szósty zaprasza na warsztaty z języka francuskiego i angielskiego

 • Uroczysta prezentacja Agendy Nowych Umiejętności dla Europy

  W poniedziałek 20 czerwca Komisja Europejska oficjalnie przedstawiła Agendę na rzecz Nowych Umiejętności, opublikowaną 10 czerwca br. Dokument ten zawiera zbiór umiejętności ważnych i potrzebnych na rynku pracy w perspektywie nadchodzących lat.

 • 25 tydzień pracy Parlamentu Europejskiego w 2016 roku

  W tym tygodniu w Wielkiej Brytanii odbędzie się referendum w sprawie dalszego członkostwa tego państwa w UE. We środę odbędzie się śniadanie robocze na temat procedury żółtej kartki uruchomionej odnośnie projektu rewizji dyrektywy o delegowaniu pracowników. We czwartek posłowie wybiorą 65 członków komisji śledczej ds. Panama Papers.

 • Rozstrzygnięcie wakacyjnego foto konkursu z "Panoramy Jazłowieckiej"

  W wakacyjnym wydaniu tegorocznej "Panoramy Jazłowieckiej" na Czytelników Nowej Trybuny Opolskiej czekał foto konkurs, w którym zadaniem było rozpoznanie nazw charakterystycznych dla Opola obiektów oraz podanie większej ilości przykładów realizacji dotacji unijnych na budowę bądź rozbudowę znajdujących się na Opolszczyźnie miejsc, budynków bądź infrastruktury użyteczności publicznej. 

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2016 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności