© Parlament Europejski Europejska tablica wyników innowacji 2016 Danuta Jazłowiecka zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Obiektywne Opolskie", który w tym roku rusza pod tematem przewodnim: "Nasze zamki, pałace i dwory". Staże przeznaczone są dla studentów i absolwentów. Danuta Jazłowiecka każdego tygodnia gości w studiu Radia Doxa europosłów, polityków, naukowców, ekspertów, przedstawicieli różnorakich organizacji i instytucji, a także aktywnych mieszkańców regionu.
 • ABC Parlamentu Europejskiego

  W maju 2014 roku ponad 200 mln obywateli Unii Europejskiej wybrało swoich reprezentantów w Parlamencie Europejskim. W jaki sposób zorganizowany jest Parlament? Zajrzyj do infografiki.

 • Europejska tablica wyników innowacji 2016

  Komisja Europejska opublikowała kolejny raport określający poziom innowacyjności krajów Europy. W latach 2010-2015 raport nosił zmienioną nazwę, jednak w tym roku przywrócono mu tytuł, pod którym pierwotnie został opublikowany, mianowicie "Europejska tablica wyników innowacyjności".

 • Opolszczyzna zabytkami stoi, czyli konkurs dla amatorów fotografii

  Opolszczyzna to nie tylko Odra, kwiaty, dinozaury i Festiwal Polskiej Piosenki. To również ponad 60 wspaniałych zamków, pałaców i dworów. I chociaż wciąż wiele z nich czasy swojej świetności ma już za sobą, to od lat obserwujemy ich sukcesywną rewitalizację dzięki inwestycjom prywatnym oraz przy pomocy pieniędzy państwowych oraz unijnych. Zabytki te przypominają nam o olbrzymim bogactwie historycznym oraz zróżnicowaniu kulturowym i architektonicznym, jakim nasz region może się pochwalić. Wszystkich amatorów fotografii oraz miłośników województwa opolskiego i jego zabytków, Danuta Jazłowiecka zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Obiektywne Opolskie", który w tym roku rusza pod tematem przewodnim: "Nasze zamki, pałace i dwory".

 • Masz chwilę? Zgłoś się na staż w Parlamencie Europejskim już dziś!

  Staż w Parlamencie Europejskim to wyjątkowa okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego i sprawdzenia, jak wygląda praca w międzynarodowej instytucji. Rekrutacja trwa do 15 października - zapisz się już dziś!

 • Unia bez żadnych tajemnic dzięki Danucie Jazłowieckiej

  To już kolejny rok kiedy, przybliżając pracę Parlamentu Europejskiego oraz innych instytucji unijnych, Danuta Jazłowiecka każdego tygodnia gości w studiu Radia Doxa europosłów, polityków, naukowców, ekspertów, przedstawicieli różnorakich organizacji i instytucji, a także aktywnych mieszkańców regionu. W ten sposób Europosłanka przybliża Opolanom aktualne wydarzenia, które dotyczą nie tylko szeroko pojętych zagadnień Unii Europejskiej, ale również dotykają spraw miasta, regionu, województwa i kraju.

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2016 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności